Kobiecy karting

W Polsce uprawianie kartingu cieszy się coraz większą popularnością, zdobywając kolejnych fanów. Kobiety, przełamując stereotypy, sięgają do aktywności, które w mniemaniu społecznym są zarezerwowane dla płci męskiej. Wychodząc naprzeciw tym zmianom, chcemy zaproponować paniom kolejne wyzwanie w przestrzeni dotąd zarezerwowanej głównie dla mężczyzn…

Najwyższy więc czas przełamać stereotyp, że kobiety nie umieją jeździć. Będzie się można o tym przekonać podczas II Edycji Kartingowego Pucharu Kobiet zorganizowanym na torze gokartowym Kart Arena w Szymanowie k. Warszawy 25 lutego 2012.

W programie imprezy wystąpią profesjonalistki w pokazowym wyścigu, dziennikarki i znane kobiety show biznesu oraz najlepsze zawodniczki, które dostaną możliwość otrzymania licencji i będą mogły brać udział w profesjonalnych zawodach.

Start w turnieju dozwolony jest jedynie dla kobiet, ale udział mężczyzn we wszystkich przewidzianych atrakcjach jest mile widziany. Kartingowy Puchar Kobiet to wydarzenie, które odsłoni jeszcze jedno oblicze kobiet, a także doda finezji i stylu branży motoryzacyjnej.

Zapraszamy!

Tor gokartowy Kart Arena w Szymanowie k. Warszawy
25 lutego 2012 start godz. 14.00

Więcej informacji – www.motowomanscup.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected by WP Anti Spam