Porady Apteczne

Konto w naszym serwisie pozwoli Ci na:

  • Komentowanie i ocenianie artykułów oraz aptek w katalogu,
  • Dzielenie się swoją wiedzą z innymi członkami naszej społeczności,
  • ... i na wiele więcej. Zapraszamy!

Zaloguj się

Formularz logowania
Zamknij okno

Różności

wróć do listy artykułów

Kobiecy karting

W Polsce uprawianie kartingu cieszy się coraz większą popularnością, zdobywając kolejnych fanów. Kobiety, przełamując stereotypy, sięgają do aktywności, które w mniemaniu społecznym są zarezerwowane dla płci męskiej. Wychodząc naprzeciw tym zmianom, chcemy zaproponować paniom kolejne wyzwanie w przestrzeni dotąd zarezerwowanej głównie dla mężczyzn…

Najwyższy więc czas przełamać stereotyp, że kobiety nie umieją jeździć. Będzie się można o tym przekonać podczas II Edycji Kartingowego Pucharu Kobiet zorganizowanym na torze gokartowym Kart Arena w Szymanowie k. Warszawy 25 lutego 2012.

W programie imprezy wystąpią profesjonalistki w pokazowym wyścigu, dziennikarki i znane kobiety show biznesu oraz najlepsze zawodniczki, które dostaną możliwość otrzymania licencji i będą mogły brać udział w profesjonalnych zawodach.

Start w turnieju dozwolony jest jedynie dla kobiet, ale udział mężczyzn we wszystkich przewidzianych atrakcjach jest mile widziany. Kartingowy Puchar Kobiet to wydarzenie, które odsłoni jeszcze jedno oblicze kobiet, a także doda finezji i stylu branży motoryzacyjnej.

Zapraszamy!

Tor gokartowy Kart Arena w Szymanowie k. Warszawy
25 lutego 2012 start godz. 14.00

Więcej informacji – www.motowomanscup.pl

Imię i nazwisko/nick

mgr farm. M. Kasprzak

wszystkie artykuły tego autora

Podoba Ci się ten artykuł?

Podziel się nim ze znajomymi na Facebooku, Google+ lub po prostu oceń!

1263
Dziękujemy!
An error occurred!Skomentuj artykuł

Dodaj komentarz

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

walentynki2012-mini

Szukasz prezentu na zbliżające się święto zakochanych dla ukochanej lub ukochanego? Kupowanie upominków nierzadko sprawia problem, zarówno mężczyznom jak i kobietom. Walentynki to szczególny dzień, w którym zakochani poprzez podarunki pragną wyrazić swoje uczucia. Co kupić, aby spodob