HYPERTONIC spray

HYPERTONIC spray -rekomendowany przez producenta Ibuprom Zatoki.

Spray do nosa polecany do regularnego stosowania przy zapaleniu zatok i śluzówki nosa oraz po zabiegach operacyjnych nosa. Głęboko oczyszcza i udrażnia przewody nosowe, nie wysuszając sluzówki. Wspomaga usunięcie wydzieliny zapalnej, kurzu, pyłków i innych alergenów, przez co normalizuje środowisko śluzówki nosa.

Może być stosowany  tak długo jak to potrzebne, także z innymi środkami, w tym z lekami jako uzupełnienie kuracji zatokowej.

Spray zawiera roztwór chlorku sodu o stężeniu 3%.

Dla kogo?

Ibuprom zatoki spray przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci powyzej 3 roku życia. Spray może być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią – produkt ma wysoki profil bezpieczeństwa.

Jak stosować?

OCZYSZCZANIE:  Przechyl głowę, włóż końcówkę do nozdrza, naciśnij ją i trzymaj naciśniętą do momentu, kiedy płyn zacznie wypływać z nosa.

NAWILŻANIE:  Naciśnij przez 1-2 sekundy, po krótkim czasie wydmuchaj nos. Spray może być stosowany z innymi środkami, w tym lekami. W przypadku stosowania innego aerozolu do nosa w tym samym czasie, Hipertonic spray należy zaaplikować w pierwszej kolejności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected by WP Anti Spam