Elgydium Brillance & Care pasta przeciw przebarwieniom

Pasta Elgydium Brilliance&Care to nowy produkt na rynku. Posiada unikalną formułę polerującą usuwającą osady po kawie, herbacie, nikotynie, czy czerwonym winie. Doskonale poleruje powierzchnie zębów, nie niszcząc przy tym szkliwa. Co istotne nie zawiera, uszkadzających płytkę nazębną, nadtlenków, które stosowane są w typowych pastach wybielających dostępnych na rynku. W skład jej natomiast wchodzi unikalny związek minerałów i krzemionki, które delikatnie polerują zęby dając pożądany efekt.  Drobinki bambusa zawarte w paście łagodnie ścierają z płytki nazębnej niepożądane osady. Powierzchnia zębów staje się gładka i lśniąca.

Znajdujący się w paście Fluorinol (1400 ppm.), opracowany przez firmę Pierre Fabre, wiąże się ze szkliwem, w wyniku czego wzmacniają je i remineralizuje szkliwo.  Produkt dodatkowo posiada w składzie mentolu, który zapewnia przyjemne uczucie świeżości.

Wskazania: Usuwanie przewlekłych przebarwień szkliwa. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat

Stosowanie: Pastę należy stosować dwa razy w tygodniu, po posiłku, zamiast tradycyjnej pasty do zębów. Może być stosowana po profesjonalnym zabiegu piaskowania. W celu podtrzymania efektów doczyszczających na co dzień można stosować inną wybielającą pastę np. ELGYDIUM Whitening.

Opakowanie: tuba 30ml

Producent: Pierre Fabre

Skład: Aqua, Silica, Glycerin, Sorbitol, Bambusa arundinacea Stem Powder, guma celulozowa, aromat, CI 42090, CI 19140, Benzyl Alcohol, Limonene, fluorowodorek Nicomethanol, sacharyna sodowa.

Źródło: www.elgydium.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected by WP Anti Spam