Dołącz do nas

 

Dołącz do nas jako redaktor!

Serwis poradyApteczne.pl to dynamicznie rozwijający się polski portal o tematyce zdrowia. Serwis jest prowadzony przez zespół specjalistów z zakresu farmacji i został stworzony dla pacjentów, aptekarzy oraz osób związanych z branżą farmaceutyczną lub medyczną.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Głównym celem serwisu poradyApteczne.pl jest promocja zdrowia i przekazywanie rzetelnych i kompleksowych informacji, zachęcających pacjentów do pogłębiania wiedzy na temat profilaktyki i leczenia. Mamy nadzieję, że serwis będzie stanowić platformę służącą do wyszukiwania informacji, przydatnych dla wszystkich osób dbających o zdrowie.

poradyApteczne.pl to szansa na dzielenie się wiedzą z czytelnikami portalu. Z nami możesz realizować swoją dziennikarską pasję!

Koniecznie zgłoś się do nas jeżeli:

– posiadasz szeroką wiedzę
– masz ciekawe pomysły
– studiujesz lub ukończyłeś/aś studia z zakresu medycyny / farmacji / zdrowia publicznego / pielęgniarstwa / położnictwa / ratownictwa medycznego / dietetyki / kosmetologii / technologii żywności i żywienia człowieka.

Wyślij e-mail na adres: redakcja@poradyapteczne.pl z następującymi informacjami:

– CV
– krótki list motywacyjny
– informacje odnośnie zainteresowań
– autorskie teksty lub zdjęcia

Do zgłoszenia prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych)”.
Akceptuje regulamin Serwisu i regulamin redakcji poradyApteczne.pl .”

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie.

Redakcja poradyApteczne.pl