Aspirator do nosa dla dzieci i niemowląt Marimer

MARIMER ASPIRATOR do nosa dla dzieci i niemowląt

Aspirator to przyrząd, który umożliwia łagodne odciąganie wydzieliny blokującej przewody nosowe u niemowląt i małych dzieci. Zaokrąglona końcówka aplikatora umożliwia bezpieczną styczność z otworem nosowym niemowlęcia, nie stwarzając zagrożenia uszkodzenia błony śluzowej. Aplikator jest wykonany z nietłukącego się tworzwa i podlega całkowitej sterylizacji, nie wymaga zakupu dodatkowych końcówek lub jednorazowych filtrów. Posiada ergonomiczny kształt, który umożliwia wygodne trzymanie produktu. Jest pozbawiony kantów i trudno dostępnych miejsc, co umożliwia łatwe i dokładne czyszczenie wszystkich jego części.

Instrukcja użycia

W celu przygotowania aspiratora dla niemowląt:

Należy umyć ręce, po czym złożyć aspirator opierając się na schemacie. Umieścić mały kawałek waty pomiędzy aplikatorem do nosa a zbiornikiem, który będzie działać jako filtr.

W celu przygotowania niemowlęcia:

Należy ułożyć dziecko w pozycji leżącej  i podnieść mu głowę. Wziąć ustnik do ust (mała otoczka ułatwia trzymanie go między zębami) i przyłożyć aplikator do jednego z otworów nosowych niemowlęcia, po czym delikatnie wciągać powietrze, aż wydzielina zgromadzi się w zbiorniku. W razie konieczności czynności można powtórzyć.

Wkroplenie do każdego z otworów nosowych roztworu soli fizjologicznej albo izotonicznego roztworu wody morskiej znacząco ułatwia aspirację wydzielin.

Przed pierwszym użyciem należy rozebrać aspirator na części, starannie wyczyścić w gorącej wodzie z mydłem i wypłukać w czystej wodzie. Wysterylizować aspirator, na zimno albo parą wodną.

Po każdym użyciu należy rozebrać aparat na części, dokładnie wyczyścić w gorącej wodzie z mydłem i wypłukać w czystej wodzie. Przed każdym użyciem trzeba wysterylizować aspirat.

Jedna myśl nt. „Aspirator do nosa dla dzieci i niemowląt Marimer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected by WP Anti Spam