ALCOVIT MED! Nowy sposób na kaca!

Wyrób medyczny Alcovit Med to jedyny produkt wykazujący innowacyjne działanie polegające na zdolności zmniejszania poziomu samego alkoholu we krwi oraz jego toksycznych metabolitów w organizmie. Zapobiega to więc powstaniu nieprzyjemnych objawów syndromu dnia następnego po przebytej imprezie.

„Czasami wystarczy ok. 12 g  alkoholu etylowego zawartego w małym kuflu piwa czy ok. 17g w kieliszku wina, by poczuć lekki zawrót głowy i przyjemne rozluźnienie. Jednak tempo eliminacji alkoholu etylowego jest stałe. Organizm, głównie wątroba, eliminuje średnio 0,15 ‰ na godzinę. Dlatego, kiedy pijemy większą ilości alkoholu, dłużej trzeźwiejemy i nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować następnego dnia” –  podkreśla dr Tadeusz Frankiewicz z TTFarma Consulting.

Syndrom dnia następnego to zespół nieprzyjemnych doznań fizycznych i psychicznych, które występują po spożyciu większej  ilości alkoholu. Są to zazwyczaj zmęczenie, ból i zawroty głowy, wzmożone pragnienie, nudności, zwiększone ciśnienie krwi, a nawet kołatanie serca.  Alcovit Med powoduje, że do krwi wchłania się mniej alkoholu, gdyż składnik produktu posiada zdolność selektywnego wiązania cząsteczek alkoholu etylowego  i  usuwania  ich w formie związanej z organizmu. Owy składnik  to naturalny  silikat mineralny.

Silikat Alcovit Med nie wchłania się  z  przewodu pokarmowego, dzięki temu wiąże cząsteczki alkoholu  w żołądku i jelicie cienkim, pozbawiając je możliwości przedostania się do krwiobiegu. Doprowadza to do obniżenia ilość alkoholu we krwi, jak i ilość jego toksycznych metabolitów w organizmie. Alkohol etylowy bowiem w formie związanej z silikatem nie będzie metabolizowany do aldehydu octowego. Dosyć istotne jest to iż, w wyniku usunięcia alkoholu z żołądka oraz ze światła jelita, następuje zmiana stężenia alkoholu po obu ścianach naczyń otaczających jelito. Alkohol, który jest substancją dobrze rozpuszczalną w wodzie, swobodnie przechodzi  przez błony biologiczne. Może być więc wchłaniany zwrotnie z naczyń otaczających jelito do jego światła, zgodnie z gradientem stężeń (zjawisko osmozy). W ten sposób niezmetabolizowany alkohol, będący we krwi, może być również usunięty z organizmu.

Alcovit Med to produkt dostępny w postaci proszku do sporządzania napoju o smaku limonki. Najlepiej stosować Alcovit Med tuż  przed, w trakcie lub bezpośrednio po zakończeniu konsumpcji alkoholu, przed położeniem się spać.

ALCOVIT  MED! JUŻ  NIGDY NIE UMIERAJ JUTRO.

źródło: alcovit.pl

4 myśli nt. „ALCOVIT MED! Nowy sposób na kaca!

  1. Znów artykuł sponsorowany 🙁 Wypadałoby chociaż to jawnie napisać w treści….
    A na kaca są inne lepsze sposoby, niż farmaceutyki

  2. Czemu zaraz „sponsorowany”? Wychodzi coś nowego na rynek i warto o tym wiedzieć. Czy działa, to każdy sam się musi przekonać, w końcu na każdego działa co innego. Też stosowałem różne mikstury ale nie zawaham się spróbować czegoś nowego. W końcu „przyjemne spędzanie czasu” nie musi kończyć się „tragedią”.

  3. Sorry, ale jak jest podawane zrodlo i haslo reklamowe, to trudno nie myslec, ze artykul jest sponsorowany. Wszystko byloby ok, gdyby bylo to jasno podkreslone w tekscie. A niestety nie jest, wiec trudno tworcow strony podejrzewac o uczciwosc, niestety….
    Ale czytelnicy i tak sami wystawiaja recenzje temu portalowi, sadzac po niklej liczbie odwiedzin.
    Coz tak to jest’ jak teksty pisze jakas niedoswiadczona farmaceutka, nie majaca praktycznie zadnej wiedzy…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Protected by WP Anti Spam